Ванна Roca Continental 160x70 см
Відео 4Фото 5 |
Roca Continental 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Continental 160x70 см
Ванна чавунна Roca CONTINENTAL 160х70 без ніг A21291200R + Сифон автомат A | 30 363 грн. |
Ванна чавунна 160 х 70 см Roca Continental, в комплекті з ніжками A2129120 | 30 363 грн. |
Ванна чугунная Roca CONTINENTAL 160х70 без ног A21291200R + Сифон автомат | 22 800 грн. |
Відеоогляди
Модификації Roca Continental
Ціни на Roca Continental |
---|---|---|---|---|
Roca Continental 150x70 см | від 23 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Roca Continental 160x70 см | від 22 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Roca Continental 170x70 см | від 22 300 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →