Вантажна шина BF Goodrich Route Control T 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
BF Goodrich Route Control T 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BF Goodrich Route Control T 385/65 R22.5 160K
BFGoodrich Route Control T (прицепная) 385/65 R22.5 160K | 20 151 грн. |
BFGoodrich Route Control T (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR "M+S" | 19 458 грн. |
Грузовые шины BFGoodrich Route Control T (прицепная) 385/65 R22.5 160K 100 | 21 050 грн. |
BFGoodrich Route Control T причіпна причіпна (385/65R22,5 160K) 327057 | 19 716 грн. |
Вантажні шини BFGoodrich Route Control T (причіпна) 385/65 R22.5 160K | 22 313 грн. |