Вантажна шина Matador T HR4 385/55 R22.5 160K
Відео 2Фото 1 |
Виберіть розмір вантажної шини
Matador T HR4 385/55 R22.5 160K 385/55 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 160 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador T HR4 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 12 →Matador T HR 4 (причіпна вісь) 385/55 R22.5 160K | 18 633 грн. |
Matador T HR 4 (прицепная) (385/55R22.5 160K) | 20 258 грн. |
Matador T HR4 (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR "M+S" | 19 597 грн. |
Matador HR4 (T) (385/55R22.5 160K) | 20 434 грн. |
MATADOR THR4 (причепна) 385/55R22.5 160K | 20 338 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Matador T HR4 385/55 R22.5 160K
Ціни на Matador T HR4 385/55 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Matador T HR4 385/55 R22.5 160K | від 18 619 грн. | 12 пропозицій | ||
Matador T HR4 385/65 R22.5 160K | від 16 300 грн. | 15 пропозицій |