Велосипед Bianchi Oltre XR.3 CV Ultegra Disc 2021 frame 44
Bianchi Oltre XR.3 CV Ultegra Disc 2021 frame 44 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bianchi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bianchi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bianchi Oltre XR.3 CV Ultegra Disc 2021 frame 44
Bianchi Велосипед BIANCHI Road Oltre XR.3 CV Ultegra 11s Disc 50/34 R418 B | 123 200 грн. |
Велосипед Bianchi Road Oltre XR.3 CV Ultegra 11s Disc 50/34 R418 Celeste, | 123 200 грн. |
Bianchi Велосипед BIANCHI Road Oltre XR.3 CV Ultegra 11s Disc 50/34 R418 C | 123 200 грн. |
Велосипед Bianchi Road Oltre XR.3 CV Ultegra 11s Disc 50/34 R418 Black/Gra | 123 200 грн. |