Вантажна шина BKT AW-708 400/60 R15.5 149A8
Виберіть розмір вантажної шини
BKT AW-708 400/60 R15.5 149A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BKT AW-708 400/60 R15.5 149A8
BKT AW-708 400/60-15.5 (PR18) | 11 552 грн. |
BKT AW-708 400/60-15.5 (PR18) | 11 555 грн. |
BKT AW-708 400/60-15.5 (PR18) | 11 539 грн. |
Відеоогляди
Модификації BKT AW-708 400/60 R15.5 149A8
Ціни на BKT AW-708 400/60 R15.5 149A8 |
---|---|---|---|---|
BKT AW-708 400/60 R15.5 145A8 | від 8 457 грн. | 2 пропозиції | ||
BKT AW-708 400/60 R15.5 149A8 | від 11 539 грн. | 3 пропозиції | ||
BKT AW-708 400/60 R15.5 155A6 | від 10 265 грн. | 2 пропозиції |
Схожі