Вантажна шина BKT AW-708 500/50 R17 149A8
Виберіть розмір вантажної шини
BKT AW-708 500/50 R17 149A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BKT AW-708 500/50 R17 149A8
Усі ціни 7 →BKT AW-708 500/50-17 (PR14) | 19 828 грн. |
BKT AW-708 500/50 R17 149A8 | 19 534 грн. |
BKT AW-708 500/50-17 (PR14) | 19 826 грн. |
BKT AW-708 500/50-17 (PR14) | 19 808 грн. |
BKT AW-708 500/50-17 (PR18) | 21 009 грн. |
BKT AW-708 500/50-17 (PR18) | 21 010 грн. |
BKT AW-708 500/50-17 (PR18) | 21 006 грн. |
Відеоогляди
Модификації BKT AW-708 500/50 R17 149A8
Ціни на BKT AW-708 500/50 R17 149A8 |
---|---|---|---|---|
BKT AW-708 500/50 R17 149A8 | від 19 534 грн. | 7 пропозицій | ||
BKT AW-708 500/50 R17 154A8 | від 20 830 грн. | 1 пропозиція | ||
BKT AW-708 500/50 R17 157A8 | від 19 151 грн. | 1 пропозиція |