Вантажна шина BKT TR-135 11.2 R24 116A6
Фото 16 |
Виберіть розмір вантажної шини
BKT TR-135 11.2 R24 116A6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BKT TR-135 11.2 R24 116A6
BKT TR-135 11.20-24 116A6/112A8 (PR8) | 10 225 грн. |
BKT TR-135 11.2 R24 116A6 | 8 957 грн. |
BKT TR-135 11.20-24 116A6/112A8 (PR8) | 10 227 грн. |
BKT TR-135 11.20-24 116A6/112A8 (PR8) | 10 215 грн. |
BKT TR-135 с/х с/г (11,2R24 116A6) 318192 | 8 698 грн. |
Модификації BKT TR-135 11.2 R24 116A6
Ціни на BKT TR-135 11.2 R24 116A6 |
---|---|---|---|---|
BKT TR-135 8.3 R24 100A6 | від 5 712 грн. | 2 пропозиції | ||
BKT TR-135 11.2 R24 116A6 | від 8 698 грн. | 5 пропозицій | ||
BKT TR-135 12.4 R24 128A6 | від 11 255 грн. | 1 пропозиція |