Вантажна шина BKT AW-909 11.5/80 R15.3 139A8
Виберіть розмір вантажної шини
BKT AW-909 11.5/80 R15.3 139A8 10/75 R15.3 " 135 A8 11.5/80 R15.3 " 139 A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BKT AW-909 11.5/80 R15.3 139A8
BKT AW-909 11.50/80-15.3 141A8 (PR16) | 5 895 грн. |
BKT AW-909 11.5/80 R15.3 141A8 | 5 110 грн. |
BKT AW-909 11.50/80-15.3 141A8 (PR16) | 5 896 грн. |
BKT AW-909 11.50/80-15.3 141A8 (PR16) | 5 888 грн. |
Модификації BKT AW-909 11.5/80 R15.3 139A8
Ціни на BKT AW-909 11.5/80 R15.3 139A8 |
---|---|---|---|---|
BKT AW-909 10/75 R15.3 135A8 | від 4 530 грн. | 4 пропозиції | ||
BKT AW-909 11.5/80 R15.3 139A8 | від 5 110 грн. | 4 пропозиції |