Вантажна шина BKT TR-144 8 R16 91A6
Виберіть розмір вантажної шини
BKT TR-144 8 R16 91A6 7 R16 " 75 A6 8 R16 " 91 A6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BKT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BKT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації BKT TR-144 8 R16 91A6
Ціни на BKT TR-144 8 R16 91A6 |
---|---|---|---|---|
BKT TR-144 7 R16 75A6 | від 3 421 грн. | 1 пропозиція | ||
BKT TR-144 8 R16 91A6 | від 4 115 грн. | 1 пропозиція | ||
BKT TR-144 9.5 R16 96A6 | від 5 789 грн. | 1 пропозиція |