Будівельний степлер Black&Decker BDCT12N
Відео 1Фото 7 |
Black&Decker BDCT12N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BDCT12N
Усі ціни 11 →Степлер акумуляторний BLACK+DECKER BDCT12N | 3 572 грн. |
Степлер аккумуляторный Black&Decker (BDCT12N) - без аккумулятора и зарядно | 3 572 грн. |
Степлер акумуляторний BLACK+DECKER BDCT12N | 3 572 грн. |
Степлер акумуляторний Black&Decker BDCT12N | 3 573 грн. |
Степлер BLACK + DECKER, 12 В. BDCT12N | 3 572 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →