Садова повітродувка-пилосос Black&Decker BEBL185
Відео 1Фото 12 |
Закрити
Шапка
Black&Decker BEBL185 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BEBL185
Усі ціни 6 →Садова повітродувка Black&Decker BEBL185Здуйте все листя з вашого саду
Повітродувка для листя - це інструмент, який набуває все більшої популярності. З його допом... щеогою ви зможете в найкоротші терміни прибрати свій сад, щоб він виглядав охайно та акуратно. Восени багато часу витрачається на всілякі прибирання - прибирати опале листя граблями не найприємніше заняття. Тому інвестуйте в повітродувку, щоб швидко вирішити цю проблему!
Класичне живлення від мережі
З садовими інструментами, що працюють від мережі, ви можете працювати без перерви. Вам не доведеться постійно заряджати акумулятор або витрачати гроші на паливо для двигуна внутрішнього згоряння. Крім того, прилад, що працює від мережі, порівняно з аналогами на акумуляторах і бензині, набагато легший, що дозволяє використовувати його з комфортом.
Black&decker
Повітродувка для листя BEBL185
Потужний двигун 1850 Вт: забезпечує максимальну та ефективну потужність
Осьова конструкція вентилятора: максимізує об'єм повітря та ефективність до 765 м3/год при швидкості до 190 км/год
Високий об'єм повітря: для швидкого та легкого видалення листя та бруду з внутрішніх двориків, доріжок та під'їзних шляхів
Вбудований скребок для дерев: легко видаляє стійкий бруд
Легка вага 2,5 кг для легкого та зручного використання та хорошого контролю
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Споживана потужність: 1850 W
Швидкість видування: 190 км/год
Вага: 2,5 кг
Особливості продукту
- Продукт
- Виробник Black&Decker
- Код виробника BEBL185
- EAN 5035048710241
- Основна інформація
- Режим роботи Видування
- Живлення Електричне
- Мішок для листя Немає
- Місткість мішка для листя Не застосовується
- Технічні характеристики
- Максимальна потужність 1850 W
- Напруга акумулятора Не застосовується
- Об'єм двигуна Не застосовується
- Ємність акумулятора Не застосовується
- Максимальна швидкість польоту 190 км/год
- Регулювання швидкості повітря Немає
- Функція подрібнення листя Немає
- Рівень шуму 90 дБ
- Вага 2.5 кг
- Аксесуари
- Зарядний пристрій Немає
- Кількість батарейок Не застосовується
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 634 грн. |
Садовая воздуходувка Black&Decker BEBL185Сдуйте все листья с вашего садаВоздуходувк Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 630 грн. |
Садовий пилосос-повітродувка Black+Decker BEBL185-QSОсобливості продукту
- Основна інформація
- Виробник Black&Decker
- Фізичні
- Вага 2,5 кг
- Технічні
- Живлення... щеЕлектричне
- Подрібнення Немає можливості подрібнення
- Популярні Електричні повітродувки та пилососи Black&Decker
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 634 грн. |
Садовый пылесос-воздуходувка Black+Decker BEBL185-QSХарактеристики продуктаОсновна Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 630 грн. |
Садова повітродувка Black+Decker BEBL185Здуйте все листя з вашого саду
Повітродувка для листя - це інструмент, який набуває все більшої популярності. З його допом... щеогою ви зможете в найкоротші терміни прибрати свій сад, щоб він виглядав охайно та акуратно. Восени багато часу витрачається на всілякі прибирання - прибирати опале листя граблями не найприємніше заняття. Тому інвестуйте в повітродувку, щоб швидко вирішити Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 624 грн. |
Садовий пилосос-повітродувка Black+Decker BEBL185-QSОсобливості продукту
- Основна інформація
- Виробник Black&Decker
- Фізичні
- Вага 2,5 кг
- Технічні
- Живлення... щеЕлектричне
- Подрібнення Немає можливості подрібнення
- Популярні Електричні повітродувки та пилососи Black&Decker
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 624 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 630 грн.
електричний, 3000 Вт, об'єм мішка: 45 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 1 975 грн.
електричний, 2500 Вт, об'єм мішка: 45 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 2 599 грн.
електричний, 3200 Вт, об'єм мішка: 45 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 2 565 грн.
електричний, 3000 Вт, об'єм мішка: 40 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 2 693 грн.
електричний, 3500 Вт, об'єм мішка: 45 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 2 496 грн.
електричний, 2600 Вт, об'єм мішка: 45 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 2 475 грн.
електричний, 2200 Вт, об'єм мішка: 35 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 2 796 грн.
електричний, 3000 Вт, об'єм мішка: 50 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 2 399 грн.
електричний, 3000 Вт, об'єм мішка: 45 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 2 498 грн.
електричний, 2800 Вт, об'єм мішка: 40 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 1 949 грн.
електричний, 2800 Вт, об'єм мішка: 40 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 2 785 грн.
електричний, 3000 Вт, об'єм мішка: 35 л, видування, всмоктування, подрібнення