Садова повітродувка-пилосос Black&Decker BEBLV300
Відео 1Фото 9 |
Black&Decker BEBLV300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BEBLV300
Усі ціни 23 →Садовий пилосос-повітродувка Black+Decker BEBLV300 | 6 590 грн. |
Воздуходувка электрическая Black&Decker (BEBLV300) | 6 908 грн. |
Садовий пилосос електричний BLACK+DECKER BEBLV300 | 6 908 грн. |
Садовий пилосос електричний Black&Decker BEBLV300 | 6 908 грн. |
Садовий пилосос електричний BLACK+DECKER BEBLV300 | 6 908 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →