Садова повітродувка-пилосос Black&Decker BEBLV290
Відео 4Фото 9 |
Black&Decker BEBLV290 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BEBLV290
Усі ціни 19 →Садовий пилосмок Black+Decker BEBLV290 електричний, 2,9 кВт (BEBLV290) | 6 455 грн. |
Садовий пилосос-повітродувка Black+Decker BEBLV290 | 6 400 грн. |
Воздуходувка электрическая Black&Decker (BEBLV290) | 6 455 грн. |
Садовий пилосос електричний BLACK+DECKER BEBLV290 | 6 455 грн. |
Садовий пилосос електричний BLACK+DECKER BEBLV290 | 6 455 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →