Подрібнювач садовий Black&Decker BEGAS5800
Фото 9 |
Black&Decker BEGAS5800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BEGAS5800
Усі ціни 10 →Садовий подрібнювач BLACK+DECKER BEGAS5800, фрезерний механізм (BEGAS5800) | 17 116 грн. |
Садовий подрібнювач Black+Decker BEGAS5800 | 12 799 грн. |
Измельчитель садовый Black&Decker (BEGAS5800) | 17 116 грн. |
Подрібнювач електричний BLACK+DECKER BEGAS5800 | 17 116 грн. |
Подрібнювач електричний BLACK+DECKER BEGAS5800 | 17 116 грн. |
ще 5 пропозицій
Перед придбанням мене бентежив деякий скепсис щодо подрібнювачів, чи варто купувати цей апарат чи ні. Купивши цей подрібнювач всі сумніви розчинилися, бо він вирішив вічну проблему куди дівати гілля після повалення дерева, адже і викидати нікуди і зберігати не хочеться. Тепер не потрібно махати топором подрібнюючи гілки, натомість просто взяти їх та згодувати цьому звіру, а результатом подрібнення присипати кущі, або молоді дерева. Таким чином, купа гілля, що займала все місто, перетворюється на кілька невеликих купок деревної стружки. Сам процес подрібнення дуже медитативний, із супроводом негучного звуку двигуна та потріскування гілок в атмосфері приємного запаху деревного соку. Єдиний недолік – це пластикові колеса, які сильно гуркотять та не гасять нерівності на твердій поверхні. Планую на заміну підібрати гумові колеса. Мушу зазначити, що для підключення до мережі підходять не всі підовжувачі, оскільки проводу живлення не передбачено, замість нього в корпусі є гніздо з вилкою куди у свою чергу, вставляється підовжувач. Швидкість, низький рівень шуму, потужність Пластикові колеса Leonid: користуюся Black&Decker BEGAS5800 більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →