Измельчитель садовый Black&Decker BEGAS5800
Фото 9 |
Black&Decker BEGAS5800 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Black&Decker.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Black&Decker BEGAS5800
Все цены 11 →Садовий подрібнювач BLACK+DECKER BEGAS5800, фрезерний механізм (BEGAS5800) | 17 116 грн. |
Садовий подрібнювач Black+Decker BEGAS5800 | 12 799 грн. |
Измельчитель садовый Black&Decker (BEGAS5800) | 17 116 грн. |
Подрібнювач електричний BLACK+DECKER BEGAS5800 | 17 116 грн. |
Подрібнювач електричний BLACK+DECKER BEGAS5800 | 17 116 грн. |
eще 6 предложений
Перед придбанням мене бентежив деякий скепсис щодо подрібнювачів, чи варто купляти цей апарат чи ні. Придбавши цей подрібнювач всі сумніви розчинилися, бо він вирішив вічну проблему куди дівати гілля після повалення дерева, адже і викидати нікуди і зберігати не хочеться. Тепер не потрібно махати сокирою подрібнюючи гілки, натомість просто взяти їх та сгодувати цьому звіру, а результатом подрібнення присипати кущі, або молоді дерева. Таким чином, купа гілля, що займала весь город перетворюється на декілька невеликих купок деревної стружки. Сам процес подрібнення дуже медитативний, з супроводом негучного звуку двигуна та потріскування гілок в атмосфері приємного запаху деревного соку. Єдиний недолік це пластикові колеса, які сильно гуркотять та не гасять нерівності на твердій поверхні. Планую на заміну підібрати гумові колеса. Мушу зазначити, що для підключення до мережі підходять не всі подовжувачі, оскільки дроту живлення не передбачено, замість нього в корпусі є гніздо з виделкою куди в свою чергу, вставляється подовжувач. Швидкість, низький рівень шуму, потужність Пластикові колеса Leonid: пользуюсь Black&Decker BEGAS5800 более года |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →