Тример Black&Decker ST1823
Відео 5Фото 7 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Купити Black&Decker ST1823
Усі ціни 18 →Black&Decker Black&Decker ST182320 | 3 749 грн. |
Триммер аккумуляторный Black&Decker (ST182320) | 3 749 грн. |
Тример акумуляторний BLACK+DECKER ST182320 | 3 749 грн. |
Тример акумуляторний Black&Decker ST182320 | 3 749 грн. |
Тример акумуляторний BLACK+DECKER ST182320 | 3 749 грн. |
Коса бомба для свого формату використання. 4 роки користуюсь. Поворотна та висувна штанга - мега зручно, настроїш для будь-яких цілей, під людину будь-якого зросту. Якщо аккумулятор не дуже, косити досить мляво |
чудовий апарат для своїх конкретних завдань, все розписав докладно нижче найзручніше це те, що акумулятори по кріпленню однакові з шурупокрутами, у мене є шурупокрут цього ж бренду, з 2-ма акумуляторами, і ще тут один, тепер у мене 3 акумулятори, вкрай зручно, покосити можна взагалі все, друге дуже важливе і відкриття для мене - поворотна головка, мега зручна штука при підкошуванні трави, що залізла на бордюри, дуже зручно і практично малопотужна, це очікувано, але взагалі девайс виключно для газону і м'якої трави, косити бур'ян з твердим стеблом це взагалі не те, ця косарка не підійде, може є якісь насадки для бур'яну але не думаю що в такій це буде зручно Вадим: користуюся Black&Decker ST1823 менше місяця |
Проста косарка для нескладної роботи
Косарка Black & Decker ST 1823 призначена для обробки окультурених газонів. З її допомогою зручно косити молоду траву або суху рослинність, що залишилася біля клумб і грядок після зими. Вона оснащена шпулею, на яку намотані 9 метрів волосіні діаметром 1.6 мм. Котушка має механізм автоматичного випуску волосіні в міру її витрачання. Обертаючись зі швидкістю до 9000 об/хв, нейлонова нитка чисто й акуратно зрізає все зайве, не приминаючи і не пошкоджуючи стебла рослин.
Нічого зайвого, тільки найнеобхідніше
Руків'я тримера не регулюються. Але цей недолік частково компенсується телескопічною штангою, яка висувається з корпусу або втягується в нього. Ви зможете налаштувати тример під свій зріст або скласти інструмент в максимально компактне положення перед тим, як поставити в кут або заховати на полицю.
Двигун знаходиться внизу, ближче до котушки. Головка разом з усією штангою може повертатися на 90°, тому можна не тільки косити траву на плоских ділянках, але й робити рівну окантовку газонів уздовж садових доріжок. Для захисту багаторічних рослин, які не хочеться пошкодити при косінні трави впритул до клумб і кущів, на голівці встановлена обмежувальна скоба.
Акумуляторний тример для маленького газону
Енергії, накопиченої в штатному акумуляторі ємністю 1.5 Агод, вистачає приблизно на 20 хвилин легкої роботи, на зразок косіння молодого газону (тобто, приблизно на 1–2 сотки). Але якщо використовувати батарею збільшеної ємності (а до даного тримера підходять всі 18-вольтові АКБ від інструменту Black&Decker), то час автономної роботи можна значно збільшити. Наприклад, акумулятора на 4 Агод вистачить майже на годину.