Дриль-шурупокрут Black&Decker BDCHD18KB
Відео 10Фото 8 |
Black&Decker BDCHD18KB |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Купити Black&Decker BDCHD18KB
Усі ціни 19 →Black&Decker Black&Decker BDCHD18KB | 4 639 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Black&Decker (BDCHD18KB) | 4 639 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний ударний Black&Decker BDCHD18KB | 4 639 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний ударний BLACK+DECKER BDCHD18KB | 4 639 грн. |
Акумуляторна ударна дриль-шурупокрут BLACK+DECKER BDCHD18KB | 5 894 грн. |
Американський виробник будівельного і садового інструменту Black&Decker міцно займає місце в десятці кращих світових брендів. Шурупокрут BDCHD18KB чудово впорається з побутовими і не складними професійними завданнями.
Легкість, побут і я
Модель вийшла компактною і легкою (1.3 кг c акумулятором). Зручна в хваті рукоять, добре збалансований корпус не стомлюють при тривалій роботі.
Двошвидкісний і ударний режими дають змогу працювати з різним кріпленням, свердлити в бетоні, цеглі. Але розраховувати на великі отвори не доводиться. Якщо основна частина швидкорозжимних патронів призначена для хвостовиків діаметром до 13 мм, у BDCHD18KB патрон розрахований лише до 10 мм. Додамо сюди ще невисокий обертовий момент 40 Нм і робимо висновок, що для роботи з довгими шурупами типу 6х120, 6х150 мм і твердими поверхнями інструмент буде слабенький та більше належить до категорії побутових моделей.
Втім, варто пам'ятати, що насамперед, це все-таки шурупокрут, і функція ударної дрилі в ньому другорядна.
Готовий до роботи з коробки
Прилад обладнаний зручною LED підсвічуванням, комплектується двома 18-вольтовими акумуляторами потужністю 1.5 A, зарядним пристроєм, зручним кейсом і навіть бітотримачем. Загалом, всім, що потрібно для роботи.
Black&Decker BDCHD18KB — відмінний вибір для домашніх цілей і другого номера на роботі. Доступна ціна 150 USD при повному комплекті, якість і надійність американського бренду виводять його в ТОП споживчих симпатій.