Ексцентрикова шліфмашина Black&Decker BDCROS18N
Відео 1Фото 8 |
Black&Decker BDCROS18N акк. відсутнійкейс / акк. 1 шт 1.5 Агод |
|
Модель BDCROS18N поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса/сумки, а в комплекті моделі BDCROS18 один акумулятор (1.5 Агод), зарядний пристрій і сумка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BDCROS18N
Усі ціни 7 →Шлифмашина эксцентриковая аккумуляторная Black&Decker (BDCROS18N) - без ак | 3 504 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна Black&Decker BDCROS18N | 3 504 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна BLACK+DECKER BDCROS18N | 3 504 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна BLACK + DECKER BDCROS18N | 3 503 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна BLACK+DECKER BDCROS18N | 3 504 грн. |
Вібраційна шліфмашина Black+Decker BDCROS18N | 3 504 грн. |
Відеоогляди
Модификації Black&Decker BDCROS18N
Ціни на Black&Decker BDCROS18N |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BDCROS18N | від 3 503 грн. | 7 пропозицій | ||
Black&Decker BDCROS18 | від 5 776 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →