Рюкзак Black Diamond Street Creek 24 24 л
Відео 3Фото 14 | 5 070 грн. Купити! Рюкзак Black Diamond Street Creek 24 Світло-блакитнийМаркетплейс: Rozetka.ua ЕльбрусЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Black Diamond Street Creek 24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Black Diamond Street Creek 24
Ціни на Black Diamond Street Creek 24 |
---|---|---|---|---|
Black Diamond Street Creek 20 20 л | від 4 485 грн. | 35 пропозицій | ||
Black Diamond Street Creek 24 24 л | від 5 070 грн. | 1 пропозиція | ||
Black Diamond Street Creek 30 RT 30 л | від 5 460 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →