Рюкзак Black Diamond Street Creek 30 RT 30 л
Відео 3Фото 4 |
Black Diamond Street Creek 30 RT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black Diamond Street Creek 30 RT 30 л
Усі ціни 10 →Рюкзак Black Diamond Street Creek 30 RT Black (BD 6812350002ALL1) 967476 | 5 740 грн. |
Міський рюкзак Black Diamond Street Creek 30 RT Black з відділ. для ноутбу | 5 740 грн. |
Рюкзак Black Diamond Street Creek 30 RT Walnut (1033-BD 6812352005ALL1) | 5 740 грн. |
Рюкзак Black Diamond Street Creek 30 RT Walnut (BD 6812352005ALL1) 967478 | 5 740 грн. |
Міський рюкзак Black Diamond Street Creek 30 RT Walnut з відділ. для ноутб | 5 740 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Black Diamond Street Creek 30 RT
Ціни на Black Diamond Street Creek 30 RT |
---|---|---|---|---|
Black Diamond Street Creek 20 20 л | від 4 485 грн. | 37 пропозицій | ||
Black Diamond Street Creek 24 24 л | від 5 070 грн. | 1 пропозиція | ||
Black Diamond Street Creek 30 RT 30 л | від 5 460 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →