Вантажна шина Blacklion BD280 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Blacklion BD280 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blacklion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blacklion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blacklion BD280 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 7 →Blacklion BD280 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/153K | 15 371 грн. |
Blacklion BD280 (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/153K 20PR | 14 334 грн. |
BlackLion BD280 (Ведущая) (315/80R22.5 156/153K) | 13 903 грн. |
Blacklion BD280 (ведущая ось) 315/80 R22.5 156/153K | 15 353 грн. |
Blacklion BD280 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/153K | 15 361 грн. |
BlackLion BD280 (провідна) 315/80 R22.5 156/153K PR20 | 14 867 грн. |
Шина BlackLion BD280 (провідна) 315/80 R22.5 156/153K PR20 | 16 640 грн. |
Модификації Blacklion BD280 315/80 R22.5 156K
Ціни на Blacklion BD280 315/80 R22.5 156K |
---|---|---|---|---|
Blacklion BD280 315/80 R22.5 154J | від 14 010 грн. | 5 пропозицій | ||
Blacklion BD280 315/80 R22.5 156J | від 14 382 грн. | 2 пропозиції | ||
Blacklion BD280 315/80 R22.5 156K | від 13 903 грн. | 7 пропозицій |