Вантажна шина Blacklion BT165 295/80 R22.5 150M
Товар застарів Тип: рульова/причіпна; Ширина (мм): 295; Профіль (%): 80; Діаметр ("): 22.5; Індекс навантаження: 150; |
Виберіть розмір вантажної шини
Blacklion BT165 295/80 R22.5 150M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blacklion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blacklion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Blacklion BT165 295/80 R22.5 150M
Ціни на Blacklion BT165 295/80 R22.5 150M |
---|---|---|---|---|
Blacklion BT165 295/80 R22.5 152M | від 11 965 грн. | 13 пропозицій | ||
Blacklion BT165 315/70 R22.5 156L | від 12 493 грн. | 13 пропозицій | ||
Blacklion BT165 315/80 R22.5 154L | від 12 979 грн. | 5 пропозицій | ||
Blacklion BT165 315/80 R22.5 156L | від 13 023 грн. | 8 пропозицій |