Вантажна шина Windforce WH1020 315/80 R22.5 156M
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Windforce WH1020 315/80 R22.5 156M 315/70 R22.5 " 154 M 315/80 R22.5 " 156 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Windforce WH1020 315/80 R22.5 156M
Усі ціни 13 →Windforce WH1020 (рульова вісь) 315/80 R22.5 156/150M | 10 200 грн. |
WindForce WH1020 (рулевая) (315/80R22.5 156M) | 10 483 грн. |
Windforce WH1020 (рулевая) 315/80 R22.5 156/150M 20PR | 9 264 грн. |
WindForce WH1020 (Рулевая) (315/80R22.5 156/150M) | 9 076 грн. |
Windforce WH1020 Pулевая (315/80R22.5 156/150M) | 9 342 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Windforce WH1020 315/80 R22.5 156M
Ціни на Windforce WH1020 315/80 R22.5 156M |
---|---|---|---|---|
Windforce WH1020 315/70 R22.5 154M | від 9 284 грн. | 20 пропозицій | ||
Windforce WH1020 315/80 R22.5 156M | від 8 700 грн. | 13 пропозицій |