Вантажна шина Blacklion BD165 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Blacklion BD165 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blacklion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blacklion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blacklion BD165 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 6 →Blacklion BD165 (ведущая) (315/80R22.5 156K) | 16 761 грн. |
Blacklion BD165 (приводная) 315/80 R22.5 156/153K 20PR | 14 939 грн. |
BlackLion BD165 Bедущая (315/80R22.5 156/153K) | 15 009 грн. |
Грузовые шины BlackLion BD165 (ведущая) 315/80 R22.5 156/153K 20PR 1002240 | 16 609 грн. |
BlackLion BD165 ведуча ведуча (315/80R22,5 156/153K) 428091 | 15 537 грн. |
Вантажні шини BlackLion BD165 (провідна) 315/80 R22.5 156/153K 20PR | 17 627 грн. |