Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Вантажні шини   /   Blacklion

Вантажна шина Blacklion BT165 235/75 R17.5 143L

Фото - Вантажна шина Blacklion BT165 235/75 R17.5 143L
Виберіть розмір вантажної шини
Blacklion BT165 235/75 R17.5 143L
Призначення
вантажівки та автобуси
Тип
рульова/причіпна
Сезон
всесезонна
Ширина
235 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
17.5 "
Індекс навантаження
143
Індекс швидкості
L
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
73 дБ
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blacklion 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blacklion.
Маркування вантажних шинРозшифровка позначень, що зустрічаються в назві та на боковинах вантажних шин

Купити Blacklion BT165 235/75 R17.5 143L

Усі ціни 6 →

Blacklion BT165 (рулевая) 235/75 R17.5 143/141L 18PR

Рулевая > R17,5 > 235/75R17,5 > 235/75 R17,5
Garant-shina.comЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 668 грн.

Blacklion BT165 (рулевая) (235/75R17.5 143)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
6 669 грн.

Blacklion BT165 (рульова вісь) 235/75 R17.5 143/141L

Guma.com.uaЗ нами 3 роки
(Мукачево)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 290 грн.

Blacklion BT165 (рульова вісь) 235/75 R17.5 143/141L

Без передоплати!
infoshina.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 299 грн.

Шина BlackLion BT165 (рульова) 235/75 R17.5 143/141L PR18

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 672 грн.

Шина BlackLion BT165 (рульова) 235/75 R17.5 143/141L PR18

Маркетплейс: Rozetka.ua  KMGlasse З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 502 грн.

Динаміка цін на Blacklion BT165 235/75 R17.5 143L

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна