Вантажна шина Blacklion BA226 385/65 R22.5 164K
Фото 11 |
Виберіть розмір вантажної шини
Blacklion BA226 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blacklion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blacklion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blacklion BA226 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 8 →Blacklion BA226 (прицепная) (385/65R22.5 164K) | 16 255 грн. |
Blacklion BA226 (прицеп-карьер) 385/65 R22.5 164K 24PR | 14 524 грн. |
BlackLion BA226 (385/65R22.5 164K) | 14 556 грн. |
Шини BlackLion BA226 (универсальная) 385/65 R22,5 164K 24PR | 14 262 грн. |
Blacklion BA226 (385/65R22.5 164K) | 14 195 грн. |
ще 3 пропозиції