Смартфон Realme C21Y 64 ГБ / 4 ГБ (RMX3261)
Відео 56Фото 17 |
Бюджетний смартфон від бренду Realme і зовні, і за характеристиками дуже схожий на модель C21 і, мабуть, став її спрощеною версією з приставкою «Y» в назві. Апарат зберіг пластиковий корпус з матовим покриттям і цікавим графічним малюнком на задній панелі, в результаті чого він не ковзає в руці і не залишає відбитки пальців. 6.5-дюймовий IPS дисплей має невисоку роздільну здатність 1600х720 пікселів і невелике «підборіддя» знизу.
Сканер відбитків пальців розташувався на задній панелі, а 5-мегапіксельна Селфі-камера — в краплеподібному вирізі. Головна відмінність Realme C21Y криється у використанні процесора Unisoc Tiger T610-бюджетного рішення якраз для пристроїв початкового рівня. Зате похвалу заслуговує ємний акумулятор на 5000 мАгод і потрійний слот, де помістяться і дві SIM-карти, і карта пам'яті для розширення об'єму сховища. В цілому, можна сміливо сказати, що у смартфона є все необхідне, включаючи 3.5 мм аудіороз'єм, USB хост (OTG) і навіть чип NFC, який, правда, доступний тільки у версії для російського ринку. Основна камера оформлена у вигляді компактного квадратного блоку і складається з трьох модулів: 13 МП головного датчика, 2 МП чорно-білого сенсора і 2 МП макромодуля.
Купити Realme C21Y 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 11 →Смартфон Realme C21Y 4/64 Gb Cross Blue Approved Вітринний зразок | 3 351 грн. |
Realme C21Y 4/64GB Black RMX3263 | 3 999 грн. |
Смартфон Realme C21Y 4/64 Gb Cross Black Approved Витринный образец | 3 650 грн. |
Смартфон realme C21Y 4/64GB Blue (no NFC) | 3 999 грн. |
Мобільний телефон realme C21Y 4/64Gb NFC Cross Black | 4 505 грн. |
2 3 0 8 |
Бюджетний телефон, що собі виправдовує. Процесор не надто потужний, але для відео, соцмереж, спілкування та GPS достатньо. Швидко як для цієї категорії працює оперативна пам'ять. Екрану недостатньо яскравості, лише на максималках сонце не додає проблем. Звук гучний, але не для меломанів. Нема швидкої зарядки. NFC є, працює відмінно. Також гарно все з геолокації. Хоч далеко і не флагман, але я задоволений його роботою. Матеріали для збірки не дуже, хоча сама збірка гарна. Постійно досі прилітають оновлення за повітрям. Багато фішок, якими не користуюсь. Є додатки з коробки. Грати на ньому не слід, нагрів та помітний тротлінг. Швидкість роботи
Цінник Батарея Оперативка та пам'ять NFC Екран
Проблеми з роз'ємом зарядки Повільна зарядка Старий процесор Матеріали Роман: користуюся Realme C21Y 64GB більше року |
Телефон хороший за свої гроші, працює швидко, нічого зайвого немає, екран яскравий, звук чистий. Жвавий,не тупий,меню максимально просте нічого зайвого що могло заважати роботі телефону, екран відмінний Не знайшла. Мария Чернецкая: користуюся Realme C21Y 64GB менше місяця |
Купив 21.12.2021 у фокстроті, на подарунок, користувався 5 хвилин вирішив зайти в налаштування дисплея натиснув контрастність екрану, екран погас, через годину повернув до магазину гроші не повернули направили за гарантією до сервісного центру, 14 робочих днів плюс доставка 17.01.22 купував подарунок прийде кричати в магазині про повернення грошей, заходив у центр ремонту телефонів майстер сказав що була партія бракованих реалмі С 21Y а, дана проблема моб дисплея, думаю щасливчик і ще будуть ((( Вже не знаю Брак користуюся Realme C21Y 64GB менше місяця |
Хороший баланс ціни і якості
Компанія Realme за роки свого існування вже набила руку на випуску смартфонів, які пропонують відмінне співвідношення ціни і якості, і Realme C21Y — чергове тому підтвердження. Цінник у нього ну дуже скромний, але це не означає, що телефон підійде в основному для дзвінків чи тільки для дітей і літніх людей. Навпаки, завдяки непоганій «начинці» модель стане надійною «робочою конячкою» і буде стабільно виконувати всі повсякденні завдання. В її основу ліг процесор Unisoc Tiger T610, і це, мабуть, при першому погляді може відштовхнути потенційного покупця. Чіп маловідомої китайської компанії Unisoc (раніше Spreadtrum) створений саме для бюджетних пристроїв, але не такий популярний, як рішення від Qualcomm і MediaTek. Проте, не такий страшний чорт, як його малюють: процесор працює досить спритно, додатки запускаються швидко, інтерфейс не гальмує. Щобільше, Ви можете без проблем зіграти на дозвіллі в ігри на середніх налаштуваннях.
Також на допомогу Unisoc Tiger T610 Realme кинула додаткові сили. Це 4 ГБ оперативної пам'яті (а такий об'єм не часто зустрінеш в пристроях за цю ціну) і 64 ГБ ПЗП. Об'єм сховища можна розширити за допомогою карти microSD, але от сама пам'ять не найшвидша — eMMC 5.1. Втім, для недорогого телефону це, скоріше, норма, а не недолік. Крім того, використовується оболонка Realme R Edition — щось на зразок аналога Android Go без зайвих налаштувань, щоб додатково не навантажувати систему.
Дизайн і можливості
Виглядає смартфон як типовий представник початкового рівня: пластиковий корпус, звичайний сканер відбитків пальців ззаду, краплеподібний виріз і велике «підборіддя» під екраном. Сам дисплей досить великий — IPS діагоналлю 6.5 дюймів зі скромною роздільною здатністю 1600х720 пікселів. Тому і трубку компактною не назвеш: розміри становлять 164.5х76х9.1 мм, а вага — 200 г. А ось за дизайн Realme точно заслуговує похвали: текстурована задня панель має Х-подібний малюнок, який візуально ділить спинку на чотири частини. Вийшло і симпатично, і практично, оскільки кришка не мазка і не ковзає в руці. Щоправда, не дуже вдалим рішенням стало розташування динаміка ззаду — якщо телефон лежить, наприклад, на дивані екраном вгору, то ви запросто можете пропустити вхідний дзвінок.
Камери повністю відповідають вартості апарату — ні більше, ні менше. Фронталка тут 5-мегапіксельна, а основна складається з трьох датчиків роздільною здатністю 13 МП, 2 МП (чорно-білий модуль) і 2 МП (для макро). При хорошому освітленні знімки виходять непогані, а ось вночі якість кульгає. В іншому ж все гладко: слот вміщує і дві SIM-карти, і карту пам'яті, не вимагаючи нічим жертвувати, є 3.5 мм роз'єм для навушників і NFC, але тільки для російського ринку. Акумулятор досить місткий — 5000 мАгод, тому одного заряду цілком вистачить на кілька днів автономної роботи. Для зарядки використовується застарілий порт microUSB.
Модификації Realme C21Y
Ціни на Realme C21Y |
---|---|---|---|---|
Realme C21Y 32 ГБ / 3 ГБ | від 3 299 грн. | 12 пропозицій | ||
Realme C21Y 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 317 грн. | 11 пропозицій |