Смартфон Xiaomi Redmi 9A 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 51Фото 29 |
Найпростіша з «дев'яток» серії Redmi з прицілом на невибагливу аудиторію. Смартфон добре підійде для виконання завдань повсякденного характеру на кшталт здійснення прийому голосових дзвінків, листування в месенджерах, серфінгу по інтернету, посиденьок в соцмережах і перегляду онлайн-відео. При бажанні можна також пограти в невимогливі іграшки. Апарат озброїли восьмиядерним процесором MediaTek Helio G25 і 4/64 ГБ пам'яті.
На випадок нестачі місця в ньому передбачається окремий слот під картки microSD. Лицьову панель Xiaomi Redmi 9A 64GB займає IPS-екран з розмірами по діагоналі 6.53 дюймів і типовим роздільною здатністю HD+ (1600х720 пікселів). Зверху на дисплеї видніється краплеподібний виріз під об'єктив 5 МП селфі-камери. Основний фотомодуль смартфона теж знімає «в одну особу» — він представлений 13 МП датчиком зображення. По частині інших позитивних якостей модель може похвалитись ємною акумуляторною батареєю якраз на 5000 мАгод і ІЧ-портом для віддаленого управління гвардією домашньої електроніки.
Купити Xiaomi Redmi 9A 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 62 →Смартфон Xiaomi Redmi 9A 4/64GB Granite Gray | 3 499 грн. |
Xiaomi Redmi 9A 4/64Gb Sky Blue EU | 3 456 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 9A 4/64GB Granite Gray | 3 399 грн. |
Xiaomi Redmi 9A 4/64GB Peacook Green 200081969 | 3 349 грн. |
Смартфон Xiaomi Redmi 9A 4/64GB Peacock Green no NFC | 3 456 грн. |
Відгуки 109 | 47 21 23 18 |
Redmi 8A був кращим Батарея, непоганий дизайн Слабкий процесор і ТД. Вопрос кто?: користуюся Xiaomi Redmi 9A 64GB більше року |
Був придбань у 2021 році, як бюджетний смартфон для інтернет серфінгу, банкінгу, месседжерів, зробити фото-фіксацію, подивитись відеоконтент онлайн і тд Ціна, пам'ять, комплектація, якість виконання з часом з'являються підторможування , треба раз на тиждень перезавантажувати |
Телефон повільний, тупий, глючить, зависає, сам дзвонить без моєї участі, автоповорот відключити неможливо, немає звукового нагадування в календарі; камера нормальна лише за денного освітлення. Скло швидко дряпається. Батарея тримає довго. Майже все. користуюся Xiaomi Redmi 9A 64GB кілька місяців |
Модификації Xiaomi Redmi 9A
Ціни на Xiaomi Redmi 9A |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 9A 32 ГБ / 2 ГБ | від 2 284 грн. | 35 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 9A 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 329 грн. | 62 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi 9A 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 749 грн. | 3 пропозиції |