Смартфон UMIDIGI A9 64 ГБ / 3 ГБ
Відео 28Фото 7 |
Серед "прохідних" смартфонів бюджетної ланки UMIDIGI A9 виділяється однією важливою рисою-в блоці тильної камери мобільного пристрою видніється особливий «вічко» для інфрачервоного вимірювання температури тіла. Вбудований ІЧ-градусник є основною фичей апарату, проте надточністю показань він все ж не блищить. По всіх інших фронтах перед нами постає Типовий смартфон початкового рівня з рядовим «залізом» і скромними характеристиками екрану.
Так, модель отримала в розпорядження "псевдоігровий" чіпсет MediaTek Helio G25, 3 ГБ оперативної і 64 ГБ енергонезалежної пам'яті. На випадок нестачі вільного місця у внутрішньому накопичувачі в смартфоні передбачений потрійний лоток під дві «сімки» і картку розширення пам'яті microSD. Про ігрові амбіції такої "начинки" говорити не доводиться, проте, в режимі повсякденного використання вона не підкачає.
Селфі-знімки смартфон "клацає" на об'єктив 8 МП Селфі-камери в каплевидному вирізі 6.53-дюймового екрану. Основна фотошпалера мобільного пристрою сформована з трьох датчиків зображення: 13 МП ведучого, 8 МП ультраширика і 2 МП сенсора глибини різкості. Власника девайс ідентифікує за відбитком пальця. Сильна сторона смартфона-тривалий час автономної роботи, що забезпечується ємною акумуляторною батареєю на 5150 маг. А ось заряджається акум в стандартному темпі на потужності 10 Вт.
Купити UMIDIGI A9 64 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 33 →Umidigi A9 3/64Gb gray | 3 890 грн. |
Umidigi A9 3/64GB Blue | 4 654 грн. |
Смартфон Umidigi A9 3/64Gb gray | 3 903 грн. |
UMIDIGI A9 3/64GB Grey STH0006255 | 4 099 грн. |
Смартфон Umidigi A9 3/64GB (Blue) | 4 839 грн. |
8 ядерний процесор Слабкий процесор Константин Халаим: користуюся UMIDIGI A9 більше року |
Непогана модель, купував мамі, працює вже 2 роки. Електро градусник Слабкуватий процесор Ed De: користуюся UMIDIGI A9 більше року |
Купував мамі, телефон працює добре їй вистачає, фотографії виходять нормальні за таку ціну гучний розмовний динамік, довго тримає батарею за таку ціну немає tenatos wot: користуюся UMIDIGI A9 кілька місяців |