Витяжний вентилятор Blauberg Aero 100 SH
Відео 2Фото 4 | від 3 819 до 4 446 грн. Порівняти ціни 4 →Розмір:100 мм Продуктивність:102 м³/год Шум:38 дБ Функції:шнурковий вимикач, автожалюзі |
Модифікації Blauberg Aero 18
Характеристики
Blauberg Aero 100 SH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Модель Aero 100 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель Aero 100 S — має шнурковий вимикач
- Модель Aero 100 T — має таймер вимкнення
- Модель Aero 100 ST — має шнурковий вимикач і таймер вимкнення
- Модель Aero 100 H — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель Aero 100 SH — має шнурковий вимикач, таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Blauberg Aero 100 SH
Колір:
Сортувати
Вытяжной вентилятор BLAUBERG Aero 100 SН | 4 446 грн. |
Blauberg Aero 100 SН 200110164000 | 4 446 грн. |
Настінний і стельовий вентилятор BLAUBERG Aero 100 SН 200110164000 | 3 819 грн. |
Витяжний вентилятор BLAUBERG Aero 100 SH | 4 224 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо