Витяжний вентилятор Blauberg Aero 100
Відео 2Фото 4 | від 2 437 до 7 960 грн. Порівняти ціни 36 →Розмір:100 мм Продуктивність:102 м³/год Шум:38 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Blauberg Aero 18
Характеристики
Blauberg Aero 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Модель Aero 100 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель Aero 100 S — має шнурковий вимикач
- Модель Aero 100 T — має таймер вимкнення
- Модель Aero 100 ST — має шнурковий вимикач і таймер вимкнення
- Модель Aero 100 H — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель Aero 100 SH — має шнурковий вимикач, таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Blauberg Aero 100
Колір:
Сортувати
Blauberg Blauberg Aero Chrome 100 V0687868077 | 6 373 грн. |
Вентилятор Blauberg Aero Vintage 100 | 3 055 грн. |
Вытяжной вентилятор BLAUBERG Aero 100 | 2 565 грн. |
Blauberg Настенный и потолочный вентилятор BLAUBERG Aero Chrome 100 200110 | 6 373 грн. |
Вытяжной вентилятор Blauberg Aero Vintage 100 0687827701 | 3 055 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо