Витяжний вентилятор Blauberg Aero 100 S
Відео 2Фото 4 | від 2 459 до 2 863 грн. Порівняти ціни 8 →Розмір:100 мм Продуктивність:102 м³/год Шум:38 дБ Функції:шнурковий вимикач, автожалюзі |
Модифікації Blauberg Aero 18
Характеристики
Blauberg Aero 100 S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Модель Aero 100 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель Aero 100 S — має шнурковий вимикач
- Модель Aero 100 T — має таймер вимкнення
- Модель Aero 100 ST — має шнурковий вимикач і таймер вимкнення
- Модель Aero 100 H — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель Aero 100 SH — має шнурковий вимикач, таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Blauberg Aero 100 S
Колір:
Сортувати
Blauberg Blauberg Aero 100 S V0000214653 | 2 863 грн. |
Вентилятор Blauberg Aero 100 S | 2 863 грн. |
Вытяжной вентилятор BLAUBERG Aero 100 S | 2 863 грн. |
Вытяжной вентилятор Blauberg Aero 100 S 0000214653 | 2 577 грн. |
Blauberg Настенный и потолочный вентилятор BLAUBERG Aero 100 S 20011012400 | 2 863 грн. |
Настінний і стельовий вентилятор BLAUBERG Aero 100 S 200110124000 | 2 459 грн. |
Витяжний вентилятор BLAUBERG Aero 100 S | 2 720 грн. |
Витяжний вентилятор Blauberg Aero 100S | 2 863 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо