Автомагнітола Blaupunkt Bologna 200
Blaupunkt Bologna 200
Монтаж:1DIN
Носії:USB, AUX
Підсилювач:40 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:червона
Всі характеристики
Характеристики Bologna 200
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blaupunkt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blaupunkt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blaupunkt Bologna 200
Усі ціни 10 →Автомагнитола Blaupunkt bologna 200 | 3 419 грн. |
Blaupunkt BOLOGNA 200 | 3 783 грн. |
Blaupunkt Bologna 200 1080 | 3 599 грн. |
Автомагнітола Blaupunkt Bologna 200 (00000001080) | 3 382 грн. |
Автомагнітола Blaupunkt BOLOGNA 200 | 3 399 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →