Автомагнітола Blaupunkt Barcelona 200 DAB BT
Фото 3 |
Blaupunkt Barcelona 200 DAB BT
Монтаж:1DIN
Носії:CD, USB, AUX
Підсилювач:40 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:зелена
Всі характеристики
Характеристики Barcelona 200 DAB BT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blaupunkt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blaupunkt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blaupunkt Barcelona 200 DAB BT
Усі ціни 9 →CD/MP3-ресівер Blaupunkt Barcelona 200 dab bt | 6 222 грн. |
Blaupunkt Barcelona 200 DAB BT 34516 | 6 847 грн. |
Blaupunkt Barcelona 200 DAB BT 1345 | 7 099 грн. |
Автомагнітола Blaupunkt Barcelona 200 DAB BT | 5 960 грн. |
Автомагнітола Blaupunkt Barcelona 200 DAB BT | 5 990 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →