Автомагнітола Blaupunkt Palma 200 DAB BT
Blaupunkt Palma 200 DAB BT
Монтаж:2DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Підсилювач:40 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:RGB
Всі характеристики
Характеристики Palma 200 DAB BT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blaupunkt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blaupunkt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blaupunkt Palma 200 DAB BT
Усі ціни 8 →Мультимедіа 2-din Blaupunkt palma 200 dab bt | 5 324 грн. |
Автомагнітола Blaupunkt PALMA 200 DAB BT | 5 190 грн. |
Blaupunkt PALMA 200 DAB BT 1325 | 4 599 грн. |
Автомагнітола Blaupunkt Palma 200 BT (000000013251) | 5 164 грн. |
Автомагнітола Blaupunkt Palma 200 BT (000000013251) | 4 496 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →