Автомагнітола Blaupunkt Essen 200 DAB BT
Фото 4 |
Blaupunkt Essen 200 DAB BT
Монтаж:1DIN
Носії:CD, USB, AUX
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Підсвічування:біла
Всі характеристики
Характеристики Essen 200 DAB BT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blaupunkt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blaupunkt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blaupunkt Essen 200 DAB BT
Усі ціни 7 →Автомагнітола Blaupunkt Essen 200 DAB BT | 7 299 грн. |
Blaupunkt Essen 200 DAB BT 1442 | 7 299 грн. |
Автомагнітола Blaupunkt ESSEN 200 DAB BT (00000001442) | 7 299 грн. |
Автомагнітола Blaupunkt ESSEN 200 DAB BT (00000001442) | 6 390 грн. |
Магнитола Blaupunkt Essen 200 DAB BT | 7 299 грн. |
Автомагнітола Blaupunkt Essen 200 DAB BT | 6 313 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →