Самокат Blunt Prodigy S9
Відео 2Фото 12 |
Blunt Prodigy S9 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blunt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blunt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blunt Prodigy S9
Усі ціни 21 →Blunt Envy Prodigy S9 Reflect | 10 680 грн. |
Blunt Envy Prodigy S9 Reflect | 10 947 грн. |
Blunt Envy Prodigy S9 Reflect | 11 214 грн. |
Blunt Envy Prodigy S9 2022 Toxic | 10 680 грн. |
Blunt Envy Prodigy S9 2022 Swirl | 10 680 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →