Самокат Ethic Erawan V2 M-size
Фото 25 |
Ethic Erawan V2 M-size |
|
Розмір керма: 62x56 см.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ethic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ethic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ethic Erawan V2 M-size
Усі ціни 13 →Ethic Трюковой самокат Ethic DTC Erawan V2 M-size - Neochrome fFRD.047063 | 9 958 грн. |
Трюкової самокат Ethic DTC Erawan V2 M-size - Blue Iridium | 10 760 грн. |
Трюковий самокат Ethic DTC Erawan V2 M-size - Blue (FRD.047592) | 11 654 грн. |
Ethic Трюковой самокат Ethic DTC Erawan V2 M-size - Brushed fFRD.047062 | 10 759 грн. |
Ethic Трюкової самокат Ethic DTC Erawan V2 M-size - Blue Iridium fFRD.0470 | 10 760 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →