Пневматична гвинтівка BORNER N-05
Фото 7 |
BORNER N-05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BORNER N-05
Borner Air Rifle N-05 Brake Barrel full power + ОП | 7 420 грн. |
Borner Air Rifle N-05 Brake Barrel full power + ОП | 7 626 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) Borner N-05 Brake Barrel Air Rifle 4.5m | 9 355 грн. |
Пневматична гвинтівка Borner N-05 Brake Barrel з оптичним прицілом | 9 020 грн. |
Пневматична гвинтівка Borner Air Rifle N-05 Brake Barrel Air Rifle 4.5mm | 9 227 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →