Пневматична гвинтівка Beeman Sniper 1910 (1429.04.49)
Відео 1Фото 7 |
Beeman Sniper 1910 |
|
Гвинтівка оснащена антабками для кріплення ременя.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beeman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beeman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beeman Sniper 1910
Усі ціни 31 →Beeman Sniper 1910 | 6 900 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) Beeman Sniper 1910 | 7 090 грн. |
Beeman Sniper 1910 | 7 093 грн. |
Винтовка пневматическая Beeman Sniper M16 1910 (4,5мм) 220-1011 | 7 090 грн. |
Пневматична гвинтівка Beeman Sniper 1910 (1910) | 7 090 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →