Бінокль Vortex Triumph HD 10x42 (TRI-1042)
Відео 9Фото 5 |
Vortex Triumph HD 10x42
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:111 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:649 г
Всі характеристики
Характеристики Triumph HD 10x42
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Triumph HD 10x42
Усі ціни 21 →Бінокль Vortex Triumph HD 10x42 (TRI-1042) | 5 279 грн. |
Бінокль Vortex Triumph HD 10x42 (TRI-1042) | 5 699 грн. |
Vortex Vortex Triumph HD 10x42 (TRI-1042) 25089-12 | 5 414 грн. |
Бінокль Vortex Triumph HD 10x42 (TRI-1042) 930241 | 5 499 грн. |
Бинокль Vortex Triumph HD 10x42 (TRI-1042) 930241 | 5 699 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →