Пневматичний пістолет BORNER Panther 801
Відео 3Фото 10 |
BORNER Panther 801 |
|
Незважаючи на свою більш ніж доступну ціну цей пістолет може похвалитися такою рідкістю як вбудований лазерний цілевказувач. Таке оригінальне рішення вигідно виділяє цю модель з ряду конкурентів. Пістолет має й інший, але вже більш поширеною функцією - Блоубек, рухом затвора в момент пострілу, що імітує роботу бойової зброї. Пістолет має гладкий ствол калібру 4,5 мм, початкова швидкість пострілу заявлена виробником як 120 м/с.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BORNER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BORNER.
Купити BORNER Panther 801
Усі ціни 7 →Borner Panther 801 | 4 820 грн. |
Borner Panther 801 | 4 799 грн. |
Пневматический пистолет Borner Panther 801 | 6 089 грн. |
Пневматический пистолет Borner Panther 801 | 4 961 грн. |
Пневматичний пістолет Borner Panther 801 | 5 125 грн. |
Пневматичний пістолет Borner Panther 801 | 5 600 грн. |
Пневматичний пістолет Borner Panther 801 | 4 840 грн. |