Навушники
Borofone BM45 Sound wave
Фото 8 |
Borofone BM45 Sound wave 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BM45 Sound wave
Усі ціни 8 →Borofone BM45 Black | 154 грн. |
Вакуумні навушники Borofone BM45, Black | 214 грн. |
Borofone BM45 White | 154 грн. |
Навушники Borofone BM45 Колір Білий | 99 грн. |
Дротові навушники 3.5mm Borofone BM45 вакумні з мікрофоном 1.2m Black | 143 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →