Портативна колонка Borofone BR5 Adventure
Відео 4Фото 13 |
Borofone BR5 Adventure |
|
Borofone BR5 Adventure поповнила ряди портативної бюджетної акустики в 2019 році, порадувавши користувачів компактними розмірами 162x75x75 мм, зручним ремінцем і ефектною LED-підсвічуванням. Модель у формі циліндра позиціонується як спортивна, захищена за стандартом IPX5 і випускається в 5 кольорах, стильно доповнюючи будь-який образ. Один 45-міліметровий динамік, хоча і не може похвалитися глибокими басами, але в цілому звучить голосно і чисто.
BR5 Adventure підтримує бездротове з'єднання по Bluetooth 5.0, а також може програвати аудіофайли з флеш-накопичувачів, TF карт і через AUX. FM приймач дозволить насолодитися улюбленими радіостанціями, а вбудований мікрофон - спілкуванням по гучному зв'язку. Час автономної роботи Borofone BR5 Adventure становить 2-3 год залежно від рівня гучності, а на повну зарядку колонки потрібно 1.5 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Купити Borofone BR5 Adventure
Усі ціни 14 →Колонка портативная 2.0 Borofone BR5, Red, 2 x 5 Вт, Bluetooth, MicroSD, F | 634 грн. |
Borofone Br5 Red BR5RD | 589 грн. |
Bluetooth колонка Borofone BR5 Black | 599 грн. |
Колонка портативна 2.0 Borofone BR5, Red, 2x4B, Bluetooth, MicroSD, FM rad | 763 грн. |
Borofone Портативна колонка BR5 Adventure sports Blue (BR5U) Колонка Borof | 519 грн. |