Навушники
Borofone BW02
Фото 5 |
Borofone BW02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BW02
Блютуз Стерео Гарнітура Borofone BW02 TWS Колір Білий | 795 грн. |
Бездротова Стерео Гарнітура Borofone BW02 TWS | 519 грн. |
Бездротові навушники Bluetooth Borofone BW02 TWS (Білий) | 910 грн. |
Навушники BOROFONE BW02 Original series TWS бездротові білі | 695 грн. |
Бездротові навушники Bluetooth з мікрофоном Borofone BW02 |BT5.1, 30/200mA | 779 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →