Садова повітродувка-пилосос Bosch ALS 30 06008A1100 (06008A1100)
Фото 5 |
Bosch ALS 30 06008A1100 |
|
Промо модель ALS 309 (арт. 06008A1101) додатково комплектується садовими рукавичками і тканинної сумкою для мульчі. Також можлива комплектація з подарунковим секатором Bosch 06008B5000 (арт. 06008A110S).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch ALS 30 06008A1100
Пылесос - воздуходувка Bosch ALS 30 06008A1100 | 2 240 грн. |
Пилосос-повітродувка Bosch ALS 30 06008A11001 | 3 949 грн. |
Пылесос-воздуходувка Bosch ALS 30 06008A1100 | 3 399 грн. |
Садовый пылесос Bosch ALS 30 06008A1100 | 3 399 грн. |
Легка, потужна, добре лягає до рук. Зі зрозумілим і простим управлінням. Є можливість регулювати швидкість та ремінь, щоб носити агрегат на плечі. Чистимо двір від листя та дрібного сміття. Повітродувка із завданням справляється на відмінно. Зручна, проста у використанні, добре дме Немає Андрей Криштопа: користуюся Bosch ALS 30 06008A1100 більше року |
Втомившись махати мітлою і витрачати на це частину свого вихідного дня (площа прибирання на ділянці більше 200 кВ м) довго не думаючи зважився на покупку цього дива, фірмі Бош повністю довіряю, т.к. є володарем багатьох інструментів та іншого цієї фірми, якість якої саме мене не разу не розчарувало ... тепер прибирання листя, пилу шматків бруду відвалилася з машини та іншого сміття принесеного вітром займає лічені хвилини, ясна річ що фіз навантаження, що доставляється мітлою сприятливо людину, яка веде робочу діяльність в офісі, але я вважаю що краще цей час провести на піші прогулянки зі своїм чотирилапим другом у лісопарку на свіжому повітрі Легкий, мало шуму, потужний - метет навіть гравій, багатофункціональність, гарантія 2 роки Їх я не помітив, ну може для когось це країна виробництва Китай, крильчатка з пластику, хоча я думаю інженери Бош це врахували, каміння пилососити він не призначений користуюся Bosch ALS 30 06008A1100 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →