Кондиціонер Bosch Climate CL5000iL 125 DE 125 м² (7733701927)
Фото 4 |
Bosch Climate CL5000iL 125 DE 125 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:125 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:4200/3450 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функція Twin дозволяє регулювати ідеальний клімат у двох окремих зонах за допомогою одного зовнішнього блоку. Режим прямого уникнення повітря Wind Again Me.
Режим Wind Avoid Me недоступний у системі TWIN.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Climate CL5000iL 125 DE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Climate CL5000iL 125 DE 125 м²
Канальний кондиціонер Bosch Climate CL5000iL 125 DE 7733701927 | 108 638 грн. |
Канальний кондиціонер Bosch CL5000iL 125 DE | 95 712 грн. |
Канальний кондиціонер Bosch CL5000iL 125 DE | 95 662 грн. |
Канальний кондиціонер Bosch CL5000iL 125 DE | 95 762 грн. |
Кондиционер Bosch Climate CL5000iL-Комплект 125 DE | 84 222 грн. |
Модификації Bosch Climate CL5000iL 125 DE
Ціни на Bosch Climate CL5000iL 125 DE |
---|---|---|---|---|
Bosch Climate CL5000iL 35 DE 35 м² | від 36 684 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch Climate CL5000iL 53 DE 53 м² | від 45 612 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch Climate CL5000iL 70 DE 70 м² | від 56 589 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch Climate CL5000iL 88 DE 88 м² | від 67 855 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch Climate CL5000iL 105 DE 105 м² | від 73 359 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch Climate CL5000iL 125 DE 125 м² | від 84 222 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →