Кондиціонер Bosch Climate CL5000M 62/3 E 62 м² на 3 блоки(ів) (7733701934)
Фото 7 |
Bosch Climate CL5000M 62/3 E 62 м²
на 3 блоки(ів)
41 м²
на 2 блоки(ів)
50 м² на 2 блоки(ів)
62 м² на 3 блоки(ів)
79 м² на 3 блоки(ів)
82 м² на 4 блоки(ів)
106 м² на 4 блоки(ів)
125 м² на 5 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:62 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2200/1800 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Climate CL5000M 62/3 E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Climate CL5000M 62/3 E 62 м² на 3 блоки(ів)
Усі ціни 6 →Внешний блок мультисплит-системы Bosch Climate CL5000M 62/3 E 7733701934 | 43 006 грн. |
Зовнішній блок Bosch CL5000M 62/3 E 7733701934 | 43 208 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи Bosch CL5000M 62/3 E | 35 985 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи Bosch CL5000M 62/3 E | 35 285 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи Bosch CL5000M 62/3 E | 35 485 грн. |
Наружный блок мульти сплит-системы Bosch Climate CL5000M 62/3 E | 36 137 грн. |
Модификації Bosch Climate CL5000M 62/3 E
Ціни на Bosch Climate CL5000M 62/3 E |
---|---|---|---|---|
Bosch Climate CL5000M 41/2 E 41 м² на 2 блоки(ів) | від 23 328 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch Climate CL5000M 53/2 E 50 м² на 2 блоки(ів) | від 29 875 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch Climate CL5000M 62/3 E 62 м² на 3 блоки(ів) | від 35 285 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch Climate CL5000M 79/3 E 79 м² на 3 блоки(ів) | від 44 889 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch Climate CL5000M 82/4 E 82 м² на 4 блоки(ів) | від 47 066 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch Climate CL5000M 105/4 E 106 м² на 4 блоки(ів) | від 55 451 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch Climate CL5000M 125/5 E 125 м² на 5 блоки(ів) | від 60 224 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →