Кондиціонер Bosch Climate 8500 RAC 2.6-3 IPW 27 м²
Відео 25Фото 3 | 17 999 грн. Купити! Кондиционер Bosch Climate 8500 RAC 2,6-3 IPW / Climate RAC 2,6-1 OU P 7733Instrumentarium.com.uaОфіційний партнер Bosch (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Bosch Climate 8500 RAC 2.6-3 IPW 27 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:27 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:795/843 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Climate 8500 RAC 2.6-3 IPW
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bosch Climate 8500 RAC 2.6-3 IPW
Ціни на Bosch Climate 8500 RAC 2.6-3 IPW |
---|---|---|---|---|
Bosch Climate 8500 RAC 2.6-3 IPW 27 м² | від 17 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch Climate 8500 RAC 3.5-3 IPW 35 м² | від 15 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch Climate 8500 RAC 7-3 IPW 70 м² | від 30 899 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →