Кондиціонер Bosch Climate CL3000i RAC 3.5 35 м² (7733701736)
Відео 1Фото 5 |
Bosch Climate CL3000i RAC 3.5 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1096/1027 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Climate CL3000i RAC 3.5
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Climate CL3000i RAC 3.5 35 м²
Усі ціни 35 →Кондиціонер Bosch Climate CL3000i RAC 3,5 CL3000i RAC 3,5 кВт | 22 150 грн. |
Bosch Bosch Climate CL3000i 35 E 7733701736 | 22 150 грн. |
Кондиціонер Bosch Climate 3000i RAC 3,5 7733701736 | 22 150 грн. |
Кондиционер Bosch Climate CL3000i RAC 3,5 7733701736 | 22 150 грн. |
Кондиціонер Bosch CL3000i RAC 3,5, 11000 BTU (7733701736) 7733701736 | 22 150 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch Climate CL3000i RAC 3.5
Ціни на Bosch Climate CL3000i RAC 3.5 |
---|---|---|---|---|
Bosch Climate CL3000i RAC 2.6 26 м² | від 18 820 грн. | 43 пропозиції | ||
Bosch Climate CL3000i RAC 3.5 35 м² | від 20 049 грн. | 35 пропозицій | ||
Bosch Climate CL3000i RAC 5.3 53 м² | від 29 750 грн. | 26 пропозицій | ||
Bosch Climate CL3000i RAC 7.0 70 м² | від 40 300 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →